Richard Hagström
VD

Telefon: 08-746 93 02
Mail: richard@allbildelar.se

Carina Hagström Kihlberg
Carina Hagström Kihlberg
Kvalitets-/miljöansvarig, Säljare

Telefon: 08-746 93 01
Mail: carina@allbildelar.se

Annika Hemlen
Annika Hemlen
Ekonomiansvarig

Telefon: 08-746 93 00
Mail: annika@allbildelar.se

Samir Jaanin
Försäljningschef

Telefon: 08-746 93 00
Mail: samir@allbildelar.se

Sonny Hultman
Verkstadschef

Telefon: 08-746 93 00
Mail: sonny@allbildelar.se

Peter Johansson
Lager

Telefon: 08-746 93 00
Mail: peter@allbildelar.se

Jonne Stenlund
Chef för inlagring

Telefon: 08-746 93 00
Mail: jonne@allbildelar.se

Patrik Holm
Skadereglerare / Bilansvarig

Telefon: 08-746 93 00
Mail: patrik@allbildelar.se

Andreas Adde Lövgren
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: adde@allbildelar.se

Benny Lindkvist
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Björn
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: bjorn@allbildelar.se

Daniel Kos
Lager

Telefon: 08-746 93 00

 

Danne Karlsson
Pack in/ut leveransavdelningen

Telefon: 08-746 93 00

 

David Sörensen
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Dhiaa Jamal Hanna
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Eroll Akay
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Fredrik Lindblom
Inlagring / Lager

Telefon: 08-746 93 00


Gunnar Waldenström
Inlagring / Lager

Telefon: 08-746 93 00

 

Hans Eriksson
Gummiverkstad

Telefon: 08-746 93 00

 

Joachim Cwirko
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Johan Sjöö
Pack in/ut leveransandelningen

Telefon: 08-746 93 00

 

Jose Pecellin Galvan
Gårdsmekaniker

Telefon: 08-746 93 00

 

Lukasz Cwirko
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Marinov Plamen
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Niklas Eriksson
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: niklas@allbildelar.se

Ove Johansson
Traktorförare

Telefon: 08-746 93 00

 

Stanislaw Lachawiec
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Thomas Ehn
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: thomas@allbildelar.se

Tomas Eriksson
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Tommy Broström
Gummiverkstad

Telefon: 08-746 93 00

 

Valentin Shukerov
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Athena

 

 

 

Adigo Elmotorer

Vi på Adigo Drives erbjuder motorstyrning för krävande applikationer

All Bildelar

En modern däckverkstad som även har bilskrot och bildemontering

SS biltillbehör

BlueChart g2 Vision är sjökorten som passar nästa generations Garmin plottrar

Verktygs Booden

Hitta verktyg från Festool som är en investering för framtiden