Richard Hagström
VD

Telefon: 08-746 93 02
Mail: richard@allbildelar.se

Carina Hagström Kihlberg
Carina Hagström Kihlberg
Kvalitets-/miljöansvarig, Säljare

Telefon: 08-746 93 01
Mail: carina@allbildelar.se

Karzan Mustafa
Karzan Mustafa
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: karzan@allbildelar.se

Anna Hagström
Anna Hagström
Lager

Telefon: 08-746 93 00

 

Linus Karlsson
Linus Karlsson
Lager/Inlagring

Telefon: 08-746 93 00

 

Sebastian Veijanen
Sebastian Veijanen
Gummiverkstaden

Telefon: 08-746 93 00

 

Vitalijs Poznakovs
Vitalijs Poznakovs
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Annika Hemlen
Annika Hemlen
Ekonomiansvarig

Telefon: 08-746 93 00
Mail: annika@allbildelar.se

Samir Jaanin
Försäljningschef

Telefon: 08-746 93 00
Mail: samir@allbildelar.se

Sonny Hultman
Verkstadschef

Telefon: 08-746 93 00
Mail: sonny@allbildelar.se

Peter Johansson
Lager

Telefon: 08-746 93 00
Mail: peter@allbildelar.se

Jonne Stenlund
Chef för inlagring

Telefon: 08-746 93 00
Mail: jonne@allbildelar.se

Patrik Holm
Skadereglerare / Bilansvarig

Telefon: 08-746 93 00
Mail: patrik@allbildelar.se

Andreas Adde Lövgren
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: adde@allbildelar.se

Benny Lindkvist
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Daniel Kos
Pack in/ut leveransandelningen

Telefon: 08-746 93 00

 

Danne Karlsson
Gummiverkstad

Telefon: 08-746 93 00

 

Dhiaa Jamal Hanna
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Eroll Akay
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Fredrik Lindblom
Inlagring / Lager

Telefon: 08-746 93 00

 

Gunnar Waldenström
Inlagring / Lager

Telefon: 08-746 93 00

 

Hans Eriksson
Gummiverkstad

Telefon: 08-746 93 00

 

Joachim Cwirko
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Johan Sjöö
Pack in/ut leveransandelningen

Telefon: 08-746 93 00

 

Jose Pecellin Galvan
Gårdsmekaniker

Telefon: 08-746 93 00

 

Lukasz Cwirko
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Marinov Plamen
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Niklas Eriksson
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: niklas@allbildelar.se

Ove Johansson
Traktorförare

Telefon: 08-746 93 00

 

Stanislaw Lachawiec
Demontering

Telefon: 08-746 93 00

 

Thomas Ehn
Säljare

Telefon: 08-746 93 00
Mail: thomas@allbildelar.se

Valentin Shukerov
Lager/Inlagring

Telefon: 08-746 93 00

 

Athena

 

 

 

All Bildelar

En modern däckverkstad som även har bilskrot och bildemontering

SS biltillbehör

BlueChart g2 Vision är sjökorten som passar nästa generations Garmin plottrar

Däck i Väst

Välkommen in för ett däckbyte i Högsbo - vår däckservice är oslagbar

Tente

Låsbara hjul till industriella ändamål hittar du hos Tente